Poticajni tekst o. Ante Antića: Slijediti Isusov primjer
23/03/2023
Poticajni tekst o. Ante Antića: Ljubiti križ
30/03/2023

Poticajni tekst o. Ante Antića: Ne plašite se - Bog je s Vama

„Nalazimo se u sv. korizmenom vremenu i ljubite svoga Bož. Zaručnika i utješite Njegovo Presv. Srce svojom ljubavlju, svojom čistoćom, svojom poniznošću, svojom žrtvom i samozatajom. Ne plašite se nikakovih poteškoća – Bog je s Vama i On Vas čuva i vodi. S Vaše strane budite jednostavni i apostoli Gospodnji poput Marije i Marte. Branite ga svagdje i nosite Njegovu ljubav u srcima Vašim.“

(Pisma laicima, Zagreb, 9-III-53.)

 

Naša internetska stranica koristi kolačiće (cookies). Kolačići koji se pohranjuju služe u analitičke i statističke svrhe i za funkcioniranje svih značajki internetske stranice, njezinoga poboljšanja i boljeg korisničkog iskustva.
Saznaj više