Treći ekumenski glazbeno-molitveni susret u povodu „Vremena stvorenog 2022.”
30/08/2022
Molitva na grobu oca Antića – prvi četvrtak
02/09/2022

Poticajni tekst o. Ante Antića: Ostavi sve suvišno

 

Ne trebate se bojati ničega nego grijeha. Bog Vas jako, jako, jako ljubi i hoće samo za se i da Mu posvetite svu ljubav, sve srce, svu dušu – sve. (...) Ostavite sva suvišna, bespotrebna pitanja, probleme, prošlost, budućnost, pustite se milosti i ljubavi Euharističnoga Srca Isusova. Ponizni, mrtveni, strpljivi u radu sve velikodušno gorljiviji i revni u sv. ljubavi. Vaše srce ima biti srce Isusovo – eto to je Vaša tajna, sve drugo pustite.”

(usp: Pisma laicima; Makarska, 17-VI-46.) 

Naša internetska stranica koristi kolačiće (cookies). Kolačići koji se pohranjuju služe u analitičke i statističke svrhe i za funkcioniranje svih značajki internetske stranice, njezinoga poboljšanja i boljeg korisničkog iskustva.
Saznaj više