Poticajni tekst o. Ante Antića: Sveta poniznost
28/08/2022
Poticajni tekst o. Ante Antića: Ostavi sve suvišno
01/09/2022

Treći ekumenski glazbeno-molitveni susret u povodu „Vremena stvorenog 2022."

Pozivamo vas na 3. ekumenski glazbeno-molitveni susret u povodu „Vremena stvorenog 2022." koji zajedno organiziraju Povjerenstvo Zagrebačke nadbiskupije za ekumenizam i dijalog i Udruga za očuvanje planeta „I stvori Bog zemlju".

Susret će se održati u subotu, 3. rujna 2022. s početkom u 11 sati u župnoj crkvi Majke Božje Sljemenske, na Sljemenu.

Molitveni program će duhovnim skladbama obogatiti „Božja pobjeda".

Više možete pročitati na Facebook profilu Udruge za očuvanje planeta „I stvori Bog zemlju" 

Naša internetska stranica koristi kolačiće (cookies). Kolačići koji se pohranjuju služe u analitičke i statističke svrhe i za funkcioniranje svih značajki internetske stranice, njezinoga poboljšanja i boljeg korisničkog iskustva.
Saznaj više