Poticajni tekst o. Ante Antića: Odraz Božje dobrote
13/06/2024
Cjelodnevno klanjanje za proglašenje časnog sluge Božjega fra Ante Antića blaženim 17.6.2024.
17/06/2024

Poticajni tekst o. Ante Antića: Ostvarivanje Njegova kraljevstva

 

„Moramo poštovati čudnovate, nedokučive putove Božje u ostvarivanju njegova Kraljevstva u svijetu, u dušama, u nama. Ne kako mi hoćemo, želimo, nego kako hoće Gospodin. Predanje, poniznost, ustrpljivost, usklađenje sa svetom voljom Božjom, vjernost u malim stvarima i u velikim mora nas uvijek pratiti.“

(usp: AP II/21,5)

Naša internetska stranica koristi kolačiće (cookies). Kolačići koji se pohranjuju služe u analitičke i statističke svrhe i za funkcioniranje svih značajki internetske stranice, njezinoga poboljšanja i boljeg korisničkog iskustva.
Saznaj više