Poticajni tekst o. Ante Antića: Vršiti volju Očevu
09/06/2024
Poticajni tekst o. Ante Antića: Ostvarivanje Njegova kraljevstva
16/06/2024

Poticajni tekst o. Ante Antića: Odraz Božje dobrote

 

"Uza sve Vaše slabosti, pogreške, nesavršenosti i popustljivosti ipak nosite u dubini Vaše duše i Vašega srca stalnu i lijepu dobrotu, koja u Vama odrazuje sliku Božje dobrote i velikodušnog praštanja i davanja sebe. Vi ne znati drugoga mrziti ili mu ne pomoći ili mu uskratiti potrebito kad Vas samo zaprosi. U dubinama Vašega bića krije se nešto velikoga, dobroga, lijepoga, uzvišenoga što očituje, upućuje na nestvoreno Dobro."

(usp: AP II/24,90)

Naša internetska stranica koristi kolačiće (cookies). Kolačići koji se pohranjuju služe u analitičke i statističke svrhe i za funkcioniranje svih značajki internetske stranice, njezinoga poboljšanja i boljeg korisničkog iskustva.
Saznaj više