Učini još veće dobro
07/06/2024
Poticajni tekst o. Ante Antića: Odraz Božje dobrote
13/06/2024

Poticajni tekst o. Ante Antića: Vršiti volju Očevu

 

„U svemu sačuvajte revnost za slavu Božju, za sveta Pravila. Po svetoj volji Božjoj nastojte urediti sve svoje djelovanje, vladanje, cijeli svoj život i rad. Vaš geslo neka bude: Hrana je moja vršiti volju Oca Nebeskoga. Sve dužnosti vršite kao volju Božju. Budite strpljivi, ponizni i velikodušni, spremni na svaku pomoć, uslugu, rad bližnjemu. Živite životom svete molitve, rada, svetog križa. Ljubite Nebesku Majku Mariju.“

(usp: AP II/10,5)

Naša internetska stranica koristi kolačiće (cookies). Kolačići koji se pohranjuju služe u analitičke i statističke svrhe i za funkcioniranje svih značajki internetske stranice, njezinoga poboljšanja i boljeg korisničkog iskustva.
Saznaj više