Molitva na grobu oca Antića – prvi četvrtak -studeni 2023.
02/11/2023
LANAC POSTA I MOLITVE 7. – 15. studenog 2023.
06/11/2023

Poticajni tekst o. Ante Antića: Ponizni pred Gospodinom

 

„Moramo moliti Gospodina, da On očisti naše srce od samoljublja i od svih neurednih osjećaja i da nam dade svoje Srce kojim ćemo ljubiti, podnašati i vladati se prema svakom bližnjemu. Poslije svete ljubavi, posebno se vježbajte u svetoj poniznosti, jer po njoj od Boga postižemo svaku milost. A bez poniznosti ne možemo Bogu ugoditi. Poniznost najviše pokažite u ustrpljivosti, u svladavanju same sebe i u podložnosti svetoj volji Božjoj.”

(usp: Pisma laicima; Zagreb, 17.VI.1961.)

Naša internetska stranica koristi kolačiće (cookies). Kolačići koji se pohranjuju služe u analitičke i statističke svrhe i za funkcioniranje svih značajki internetske stranice, njezinoga poboljšanja i boljeg korisničkog iskustva.
Saznaj više