Poticajni tekst o. Ante Antića: Živjeti za vječnost (Svi sveti)
01/11/2023
Poticajni tekst o. Ante Antića: Ponizni pred Gospodinom
05/11/2023

Molitva na grobu oca Antića - prvi četvrtak - studeni 2023.

 

Danas, na prvi četvrtak u ovom mjesecu proslavili smo Antićev dan i slavili misu sa nakanom za njegovo proglašenje blaženim. Svetu misu i molitvu na grobu sluge Božjega fra Ante Antića predslavio je vicepostulator fra Ante Crnčević u koncelebraciji sa fra Petrom Milanovićem Trapom. U molitvi smo predali sve vaše nakane Gospodinu zagovorom Oca Antića.  

 

 

Naša internetska stranica koristi kolačiće (cookies). Kolačići koji se pohranjuju služe u analitičke i statističke svrhe i za funkcioniranje svih značajki internetske stranice, njezinoga poboljšanja i boljeg korisničkog iskustva.
Saznaj više