NAJAVA POSVETE CRKVE MAJKE BOŽJE LURDSKE U ZAGREBU
31/10/2023
Molitva na grobu oca Antića – prvi četvrtak -studeni 2023.
02/11/2023

Poticajni tekst o. Ante Antića: Živjeti za vječnost (Svi sveti)

 

„Za svetkovinu Svih Svetih i sveti Dušni dan obnovite se u duhu i ljubavi Božjoj. Pogled na svece i svetice neka Vas potiče na svetost. Sjećanje smrti i mrtvih neka Vas poučava da smo stranci i putnici na zemlji i da je naš pravi život ̶ vječni život. Ovdje rastimo za vječnost. Što nije za vječnost, ispraznost je. Ljubite križ, jer se u njemu nalazi svaka krepost i snaga koja nas osposobljava za vječno gledanje Boga.“

(usp: AP II/13,7)

Naša internetska stranica koristi kolačiće (cookies). Kolačići koji se pohranjuju služe u analitičke i statističke svrhe i za funkcioniranje svih značajki internetske stranice, njezinoga poboljšanja i boljeg korisničkog iskustva.
Saznaj više