Održana izborna sjednica Skupštine Humanitarne udruge fra Ante Antić
21/06/2022
Poticajni tekst o. Ante Antića: Sv. Petar i Pavao
29/06/2022

Poticajni tekst o. Ante Antića: Presveto Srce Isusovo

 

"Isus nam je otkrio svoje Presveto Srce da nas pritegne k sebi i da nam dade najuzvišeniji ideal svih kreposti (...) Dok ti ovo izlažem, molim Božansko Srce da te primi u se i ne dopusti da se ikada od Njega odijeliš pa ni za čas. Neka te vazda Njegova sveta ljubav oživljuje, napaja, čisti i posvećuje! Ja želim da ovo Presveto Srce bude tvoj život i sve tvoje. Pripravi se što možeš bolje za svetkovinu Presvetog Srca, da primiš obilno sve milosti koje ti ovo Presveto Srce želi i hoće udijeliti."

(usp: AP I/17, 34)


 

Naša internetska stranica koristi kolačiće (cookies). Kolačići koji se pohranjuju služe u analitičke i statističke svrhe i za funkcioniranje svih značajki internetske stranice, njezinoga poboljšanja i boljeg korisničkog iskustva.
Saznaj više