Poticajni tekst o. Ante Antića: Presveto Srce Isusovo
24/06/2022
Poticajni tekst o. Ante Antića: Kraljevstvo Božje
03/07/2022

Poticajni tekst o. Ante Antića: Sv. Petar i Pavao

 

U časovima koje proživljavamo sačuvajte prisutnost duha, mir i veliko pouzdanje u Gospodina Boga. On je naš dobri otac koji svime ravna i upravlja. Bez Njegove svete volje ništa se ne događa. Molimo za naš narod. Trpimo i uzdajmo se. Tješimo žalosne i ucviljene. Podižimo slabe i malodušne. Čvrsto se držimo Isusa i Njegove svete Crkve koju ni vrata paklena neće nadvladati.”

(usp: AP I/49, 11)


 

Naša internetska stranica koristi kolačiće (cookies). Kolačići koji se pohranjuju služe u analitičke i statističke svrhe i za funkcioniranje svih značajki internetske stranice, njezinoga poboljšanja i boljeg korisničkog iskustva.
Saznaj više