Promocija knjige “Prijeđimo prijeko”
12/06/2023
Cjelodnevno klanjanje za proglašenje oca Antića blaženim 16.6.2023.
15/06/2023

Poticajni tekst o. Ante Antića: Priprava za Presveto Srce Isusovo

 

„Isus nam je otkrio svoje Presveto Srce da nas pritegne k sebi i da nam dade najuzvišeniji ideal svih kreposti (...) Dok Ti ovo izlažem, molim Božansko Srce da Te primi u se i ne dopusti da se ikada od Njega odijeliš pa ni za čas. Neka te vazda Njegova sveta ljubav oživljuje, napaja, čisti i posvećuje! Ja želim da ovo Presveto Srce bude Tvoj život i sve Tvoje. Pripravi se što možeš bolje za svetkovinu Presvetog Srca, da primiš obilno sve milosti koje Ti ovo Presveto Srce želi i hoće udijeliti.”

(usp: AP I/17, 34)

 

 

Naša internetska stranica koristi kolačiće (cookies). Kolačići koji se pohranjuju služe u analitičke i statističke svrhe i za funkcioniranje svih značajki internetske stranice, njezinoga poboljšanja i boljeg korisničkog iskustva.
Saznaj više