Poticajni tekst o. Ante Antića: Gospodinovo milosrđe – najbolji lijek duši
11/06/2023
Poticajni tekst o. Ante Antića: Priprava za Presveto Srce Isusovo
15/06/2023

Promocija knjige “Prijeđimo prijeko”

 

U ponedjeljak 05.06.2023. u 19.45 održana je promocija knjige „Prijeđimo prijeko“ autora Benita Giorgette. Radi se o knjizi koja je izišla u suizdavaštvu Kršćanske sadašnjosti i našega samostana, a koja, na uistinu razložan i nimalo senzacionalistički način, govori o mogućnosti i nužnosti promjene života, o važnosti ustajanja nakon pada, ma koliko on težak bio. Knjiga donosi životno svjedočanstvo Luigija  Bonaventure, bivšeg mafijaša a sada pokajnika, obraćenika i suradnika pravosuđa, praćena autorovim promišljanima koji je, i kao svećenik, životno blizak osobama koje žele ustati ili snose posljedice svojih padova. Predgovor za knjigu napisao je osobno Papa Franjo, a nama su je, u prijevodu na hrvatskom jeziku, predstavili Dario Bumbar, urednik u Kršćanskoj sadašnjosti, naš fra Stipo Kljajić i sam autor Benito Giorgetta.

Knjigu možete nabaviti u knjižarama Kršćanske sadašnjosti te u našoj Humanitarnoj udruzi.

 

Naša internetska stranica koristi kolačiće (cookies). Kolačići koji se pohranjuju služe u analitičke i statističke svrhe i za funkcioniranje svih značajki internetske stranice, njezinoga poboljšanja i boljeg korisničkog iskustva.
Saznaj više