Poticajni tekst o. Ante Antića: Tijelo Kristovo i kv Kristova (Tijelovo)
08/06/2023
Promocija knjige “Prijeđimo prijeko”
12/06/2023

Poticajni tekst o. Ante Antića: Gospodinovo milosrđe - najbolji lijek duši 

 

„Nebeska mudrost, koju Vam saopćuje Gospodin raznim putovima ona će Vam kazivati, da na Vašoj bijedi i slaboći Gospodin radi i podiže svoju veliku duhovnu zgradu. Vaše pogreške, nestalnosti i skup svih javnih, tajnih, poznatih i nepoznatih nagnuća diže Vas na zahvalnost prema Gospodinu i tjera od Vas svaku taštinu i oholost. Primljene milosti, rasvjetljenja, ujedinjenja i slično, to su milosti Božje, kojima Gospodin hoće očistiti Vaše srce i Vašu dušu, obogatiti je većim savršenijim krepostima i hoće je učiniti sebi sličnima i da Vi budete po Njegovu Srcu i Njega dostojna.“

(usp: AP II/6,9)

 

 

Naša internetska stranica koristi kolačiće (cookies). Kolačići koji se pohranjuju služe u analitičke i statističke svrhe i za funkcioniranje svih značajki internetske stranice, njezinoga poboljšanja i boljeg korisničkog iskustva.
Saznaj više