LANAC POSTA I MOLITVE 7. – 15. lipnja 2023.
07/06/2023
Poticajni tekst o. Ante Antića: Gospodinovo milosrđe – najbolji lijek duši
11/06/2023

Poticajni tekst o. Ante Antića: Tijelo Kristovo i krv Kristova (Tijelovo)

 

„Isus hrana naših duša, kao svjetlo u ovoj tami, kao snaga i utjeha i pomoć u ovoj dolini suza, kao naš dobri učitelj i pastir koji čuva, vodi i pase sve svoje svojim vlastitim Tijelom i Krvi. Kako bismo morali Njega upoznat, ljubiti i nasljedovati! On bi morao biti naše sve! M bismo morali neprestano prositi Njegovu ljubav i njome zapaljivati svoje bližnje.“

(usp:AP II/24, 142)

 

 

Naša internetska stranica koristi kolačiće (cookies). Kolačići koji se pohranjuju služe u analitičke i statističke svrhe i za funkcioniranje svih značajki internetske stranice, njezinoga poboljšanja i boljeg korisničkog iskustva.
Saznaj više