130. GODIŠNJICA ROĐENJA FRA ANTE ANTIĆA Njegovo pravilo života bilo je “Bog moj i sve moje”
16/04/2023
Poticajni tekst o. Ante Antića: Vjera u slavno uskrsnuće
23/04/2023

Poticajni tekst o. Ante Antića: Svete kreposti

 

„Čuvajte dobro sv. vjeru, ufanje i ljubav. Ove svete bogoslovne kreposti sjedinjuju Vas s dragim Bogom i čine Vas svrhunaravnim, kreposnim, svetim. Prema sebi, prema bližnjemu, prema svakoj osobi budite razboriti, pravedni, trijezni i duhovno jaki. Dobro obavljajte svoje molitve, posebno sv. razmatranje i kontrolu nad samom sobom, svojim jezikom.“

(usp: Pisma laicima, Zagreb, 24-XI-60.)

Naša internetska stranica koristi kolačiće (cookies). Kolačići koji se pohranjuju služe u analitičke i statističke svrhe i za funkcioniranje svih značajki internetske stranice, njezinoga poboljšanja i boljeg korisničkog iskustva.
Saznaj više