Poticajni tekst o. Ante Antića: Svete kreposti
20/04/2023
Poticajni tekst o. Ante Antića: Slijedite Onoga koji daje život vječni
27/04/2023

Poticajni tekst o. Ante Antića: Vjera u slavno uskrsnuće

 

„Uvijek nam je potrebna vjera u Gospodina, u slavno uskrsnuće, ali nam je posebno sada to potrebnije. Molim Božansko Srce da nas ova jaka i živa vjera vazda čuva, vodi i prosvjetljuje. Dragi nas Bog osobito sada kuša i pohađa svim ovim strahotama i nevoljama. Ne smijemo klonuti, niti se zapustiti, već se moramo ojačati pouzdanjem i ljubavlju sve primajući iz ruke Božje. I ako vidite i čujete sve to gore i teže stvari, koje silno poništuju duh i srce, molim Vas ne puštajte se nikada tim crnim i slabim utiscima. Gospodin je nad sve. On vodi i upravlja.“

(usp: AP I/34, 33)

Naša internetska stranica koristi kolačiće (cookies). Kolačići koji se pohranjuju služe u analitičke i statističke svrhe i za funkcioniranje svih značajki internetske stranice, njezinoga poboljšanja i boljeg korisničkog iskustva.
Saznaj više