Poticajni tekst o. Ante Antića: Spasenje
30/10/2022
foto: Marko Jurlina
Molitva na grobu oca Antića – prvi četvrtak -studeni 2022.
04/11/2022

Poticajni tekst o. Ante Antića: Svi sveti i Dušni dan

 

„Za svetkovinu Svih svetih i sveti Dušni dan obnovite se u duhu i ljubavi Božjoj. Pogled na svece i svetice neka Vas potiče na svetost. Sjećanje smrti i mrtvih neka Vas poučava da smo stranci i putnici na zemlji i da je naš pravi život  ̶  vječni život. Ovdje rastimo za vječnost. Što nije za vječnost, ispraznost je. Ljubite križ, jer se u njemu nalazi svaka krepost i snaga koja nas osposobljava za vječno gledanje Boga.“

(usp: AP II/13,7)

 

Naša internetska stranica koristi kolačiće (cookies). Kolačići koji se pohranjuju služe u analitičke i statističke svrhe i za funkcioniranje svih značajki internetske stranice, njezinoga poboljšanja i boljeg korisničkog iskustva.
Saznaj više