Priprema fra Antinih misli za svaki dan
22/10/2020
Prvi četvrtak u mjesecu 5. 11. 2020.
02/11/2020

Službeno glasilo Vicepostulature

„Dobri otac Antić“ službeno je glasilo Vicepostulature čiji je cilj približiti lik i djelo fra Ante Antića te sam rad Vicepostulature. Raznim tekstovima koji se nalaze u glasilu, kao što su izvaci iz Antićevih spisa, svjedočanstva i sl., ocrtava se svetost i dobrota fra Ante Antića.

Glasilo izlazi od 1970. godine pa sve do danas. Glasilo možete pronaći i na stranici Udruge na sljedećoj poveznici:

Glasilo "Dobri otac Antić"
Naša internetska stranica koristi kolačiće (cookies). Kolačići koji se pohranjuju služe u analitičke i statističke svrhe i za funkcioniranje svih značajki internetske stranice, njezinoga poboljšanja i boljeg korisničkog iskustva.
Saznaj više