Svjedočanstvo liječnice o prijenosu tijela sluge Božjega
15/12/2020
Mali poticaji ljubavi
17/12/2020

Svečano sveto misno slavlje povodom 50. obljetnice prijenosa tijela sluge Božjega

 

Svečano sveto misno slavlje povodom 50. obljetnice prijenosa tijela sluge Božjega fra Ante Antića sa Mirogoja u našu kriptu, predvodio je vicepostulator fra Josip Šimić uz koncelebraciju braće iz samostana.
Sa jedne strane skromno zbog mjera, ali sa druge duboko zbog snage molitve kojom je fra Ante povezao domovinu i dijasporu. Nekako nam se čini da je i fra Ante zadovoljan jer smo u prvi plan stavili Isusa što daje njegovu potpisu snagu Duha koji ga posla.
Isus = fra Ante

Naša internetska stranica koristi kolačiće (cookies). Kolačići koji se pohranjuju služe u analitičke i statističke svrhe i za funkcioniranje svih značajki internetske stranice, njezinoga poboljšanja i boljeg korisničkog iskustva.
Saznaj više