50. obljetnica prijenosa tijela sluge Božjega fra Ante Antića
15/12/2020
Svečano sveto misno slavlje povodom 50. obljetnice prijenosa tijela sluge Božjega
16/12/2020

Svjedočanstvo liječnice o prijenosu tijela sluge Božjega fra Ante Antića

 

Pet godina nakon što je tijelo fra Ante Antića ležalo na Mirogoju, na radost Antićevih poštovatelja, posmrtni ostaci sluge Božjega svečano su preneseni s Mirogoja u kriptu Majke Božje Lurdske 15. prosinca 1970. godine. O tome događaju iznesena su mnoga usmena i pismena svjedočanstva, kao i ona izrečena pred Dijecezanskim sudištem. Pod prisegom je pred članovima Sudišta svoj je iskaz dala i liječnica (neuropsihijatar) dr. Neda Hrčko.

Njezino svjedočanstvo možete pročitati na stranici bitno.net na sljedećoj poveznici:

Svjedočanstvo liječnice o prijenosu tijela sluge Božjega fra Ante Antića

 

 

Naša internetska stranica koristi kolačiće (cookies). Kolačići koji se pohranjuju služe u analitičke i statističke svrhe i za funkcioniranje svih značajki internetske stranice, njezinoga poboljšanja i boljeg korisničkog iskustva.
Saznaj više