04/07/2024

Molitva na grobu oca Antića – prvi četvrtak -srpanj 2024.

Sinoć, na prvi četvrtak u srpnju ove godine proslavili smo Antićev dan i slavili misu sa nakanom za njegovo proglašenje blaženim.
06/06/2024

Molitva na grobu oca Antića – prvi četvrtak -lipanj 2024.

Sinoć, na prvi četvrtak u ožujku ove godine proslavili smo Antićev dan i slavili misu sa nakanom za njegovo proglašenje blaženim.
20/05/2024

Posjet pohoditelja iz Rima s. Noemi Paole Riccardi i fra Pedra Zithe

02/05/2024

Molitva na grobu oca Antića – prvi četvrtak -svibanj 2024.

04/04/2024

Molitva na grobu oca Antića – prvi četvrtak -travanj 2024.

08/03/2024

Molitva na grobu oca Antića – prvi četvrtak -ožujak 2024.

05/12/2023

Održana sjednica Skupštine udruge

Sinoć smo imali prvu redovitu sjednicu Skupštine Humanitarne udruge fra Ante Antić. Usvojili smo plan i program i financijski plan za 2024. godinu.