Svjedočanstvo na bitno.net
10/11/2020
Održana humanitarna akcija “jedna ruža za jedan kruh siromaha”
16/11/2020

Udruga organizira humanitarnu akciju "Jedna ruža za jedan kruh siromaha"

 

Humanitarna udruga fra Ante Antić, povodom blagdana sv. Elizabete Ugarske, zaštitnice Franjevačkog svjetovnog reda (OFS) i Franjevačke mladeži (Frama), u nedjelju 15. studenoga organizira humanitarnu akciju "Jedna ruža za jedan kruh siromaha". Sav prihod od prodaje ruža namijenjen je za rad i djelovanje udruge.

U utorak, 17. studenoga, blagdan je sv. Elizabete Ugarske. U 18:00 sati je krunica, u 18:30 molitva pred oltarom sv. Franje i u 19:00 sati večernja sv. misa

Naša internetska stranica koristi kolačiće (cookies). Kolačići koji se pohranjuju služe u analitičke i statističke svrhe i za funkcioniranje svih značajki internetske stranice, njezinoga poboljšanja i boljeg korisničkog iskustva.
Saznaj više