XXVII. Hod Franjevačke mladeži – 1. dan
24/07/2022
XXVII. Hod Franjevačke mladeži – 3. dan
26/07/2022

Hod Franjevačke mladeži - 2. dan

 

Danas smo krenuli iz Koprivnice i preko koprivničkih Brega došli do Novigrada Posavskog. Tijekom dijela puta pjevali smo, razgovarali i s radošću pozdravljali sve koje smo vidjeli, a dio puta smo molili krunicu. Sunce nas je pratilo cijelo vrijeme pa smo s veseljem ušli u Novigrad Posavski gdje ćemo se odmoriti i ostati do kraja dana. Slijedi kateheza o nedjelji - danu Gospodnjemu, a zatim i sveta misa te klanjanje. 

Više možete pročitati u članku IKA-e ili Laudata.

Naša internetska stranica koristi kolačiće (cookies). Kolačići koji se pohranjuju služe u analitičke i statističke svrhe i za funkcioniranje svih značajki internetske stranice, njezinoga poboljšanja i boljeg korisničkog iskustva.
Saznaj više