XXVII. Hod Franjevačke mladeži – 2. dan
25/07/2022
XXVII. Hod Franjevačke mladeži – 4. dan
27/07/2022

Hod Franjevačke mladeži - 3. dan

 

U Novigradu Podravskom dočekali su nas divni domaćini koji su nam s veseljem pružili smještaj. Nakon noćenja i doručka, uputili smo se prema Bjelovaru preko Donjih Mosta i Kapele. Prolazeći selima pjevamo i sviramo svjedočeći Kristovu ljubav i Radosnu vijest. U drugom dijelu dana fra David Sedlar održao je katehezu u kojoj je objašnjavao važnost svećenika. Misu su animirali framaši, koji su imali energije za pjevanje čak i nakon prohodanih 28 km. Misa je bila u samostanskom dvorištu s narodom, a nakon nje uslijedilo je klanjanje i završetak programa za današnji dan.

 

 

Naša internetska stranica koristi kolačiće (cookies). Kolačići koji se pohranjuju služe u analitičke i statističke svrhe i za funkcioniranje svih značajki internetske stranice, njezinoga poboljšanja i boljeg korisničkog iskustva.
Saznaj više