Poticajni tekst o. Ante Antića: Milost Božja i ljubav Božja pobjeđuju sve
08/10/2023
Poticajni tekst o. Ante Antića: Tražite i naći ćete
12/10/2023

Završetak humanitarne akcije "Kruh svoj s gladnim dijeli"

 

Humanitarna akcija "Kruh svoj s gladnim dijeli" evidencijska oznaka: GZG .HA/PHO-23-21 završila je sa svojim provođenjem i prikupljanjem sredstava. U akciji su prikupljena dostatna sredstva za preuzimanje kruha u pekarnici Bekeraj za narednih 6 mjeseci. 

Bez obzira na završetak akcije u navedenoj pekarnici možete kupiti kruh te ga ostaviti za drugoga. 

Hvala svima Vama koji ste se uključili i pomogli onima koji su u potrebi. 

Neka Vas prati zagovor našeg časnog sluge Božjega fra Ante Antića!

Naša internetska stranica koristi kolačiće (cookies). Kolačići koji se pohranjuju služe u analitičke i statističke svrhe i za funkcioniranje svih značajki internetske stranice, njezinoga poboljšanja i boljeg korisničkog iskustva.
Saznaj više