Podjela paketa potrebitima
13/03/2022
Pokrećemo novi LANAC POSTA I MOLITVE
12/04/2022

Završila humanitarna akcija "Zasadi svoju dobrotu" 2022.

 

Dragi svi,
jučer smo s našim župnim zajednicama ( Službenici Božji, Franjevački svjetovni red, Frama, Caritas…) završili našu humanitarnu akciju prodaju sadnica "Zasadi svoju dobrotu".
Hvala vam na svakoj kupljenoj sadnici, svakom osmijehu i razgovoru, svakoj pomoći fizičkoj, materijalnoj i molitvenoj. Hvala za ljubav, Bog vas sve blagoslovio i čuvao zagovor oca Antića vaša Humanitarna udruga fra Ante Antić.

 

Naša internetska stranica koristi kolačiće (cookies). Kolačići koji se pohranjuju služe u analitičke i statističke svrhe i za funkcioniranje svih značajki internetske stranice, njezinoga poboljšanja i boljeg korisničkog iskustva.
Saznaj više