Vatikanska radiostanica o smrti oca Antića
09/03/2022
Završila humanitarna akcija “Zasadi svoju dobrotu” 2022.
14/03/2022

Podjela paketa potrebitima

 

U subotu su naši volonteri iz molitvene zajednice Službenici Božji podijelili našim korisnicima zadnji ciklus paketa hrane i higijenskih potrepština iz projekta "Budi tu- trebam te" iz Fonda europske pomoći za najpotrebitije ( FEAD) koji radimo u suradnji sa Humanitarnom udrugom fra Mladen Hrkač.


Hvala svima koji su na bilo koji način bili uključeni u ovaj projekt.
Neka vas sve prati zagovor oca Antića i naše nebeske Majke.

Svi zainteresirani za volontitanje u našoj udruzi mogu se javiti na:
e-mail:
udruga.faa@gmail.com
mob: 095 5814 183

 

 

Naša internetska stranica koristi kolačiće (cookies). Kolačići koji se pohranjuju služe u analitičke i statističke svrhe i za funkcioniranje svih značajki internetske stranice, njezinoga poboljšanja i boljeg korisničkog iskustva.
Saznaj više