Kad pogriješim, odmah ću to popraviti činom Božje ljubavi. Isuse moj, oprosti mi, ja Te ljubim! Bože moj, neću grijeh, neću nemir, neću osjetljivost već Tvoju ljubav!
Najviše se moramo vježbati u sestrinskoj ljubavi, u ljubavi prema bližnjemu, jer tu smo slabiji radi naše pale naravi, radi sebeljublja, radi oholosti i navezanosti na nas same.
Naša internetska stranica koristi kolačiće (cookies). Kolačići koji se pohranjuju služe u analitičke i statističke svrhe i za funkcioniranje svih značajki internetske stranice, njezinoga poboljšanja i boljeg korisničkog iskustva.