XXVII. Hod Franjevačke mladeži – 11. dan
03/08/2022
Molitva na grobu oca Antića – prvi četvrtak
05/08/2022

Poticajni tekst o. Ante Antića: Čisto srce i duh postojan

 

Svaki dan molim za Vas, da Vas dragi Bog učini po svom Srcu i dade Vam čistu ispravnu savjest, bistru pronicavu pamet, odlučnu i postojanu volju, plemenito i velikodušno srce, uravnoteženi, skladni, dobri temperament, izgrađeni i čvrsti karakter. Duh Sveti dao Vam pravilno i zdravo razumijevanje duhovnoga života, nutarnje prosvjetljenje svih Vaših dužnosti i svetu ustrajnost do kraja. Predajte se Gospodinu.”

(usp: AP II/15,9)

Naša internetska stranica koristi kolačiće (cookies). Kolačići koji se pohranjuju služe u analitičke i statističke svrhe i za funkcioniranje svih značajki internetske stranice, njezinoga poboljšanja i boljeg korisničkog iskustva.
Saznaj više