Poticajni tekst o. Ante Antića: Ljubav prema bližnjemu
10/07/2022
Poticajni tekst o. Ante Antića: Duhovne suše
21/07/2022

Poticajni tekst o. Ante Antića: Život svete molitve i svetog rada

 

Živite životom svete molitve. U ispitu savjesti svaku večer ispitajte se da li ste taj dan živjeli životom svete molitve. Životom rada posvetite svaki dan svoje vrijeme, sjedinjujući svoj rad sa radom Isusa i Marije. Život hostije – žrtve – križa. Ako vam dođe kakva poteškoća sa starijima, neka se o vama može reći: bio/bila je poslušan /poslušna. Ako nastupi kakva poteškoća trpljenje sa bližnjima, neka se o vama može reći: imao/imala je jedno srce i jednu dušu sa svojim bližnjima.”

(usp: AP II/38,8)

Naša internetska stranica koristi kolačiće (cookies). Kolačići koji se pohranjuju služe u analitičke i statističke svrhe i za funkcioniranje svih značajki internetske stranice, njezinoga poboljšanja i boljeg korisničkog iskustva.
Saznaj više